CALENDAR:

2022:

10-14 JAN:  I TRADERE I Residencia: TA Llinars

18 FEB:   I TRADERE  SP I  Laboratori Tísner- Cotxeres Borrell

17-20 MAR: I TRADERE I ESTRENO: Mercat de les Flors. 

9 APR:   I TRADERE  SP I La unió- Sant Cugat

22 APR: I TRADERETeatre Auditori Felip Pedrell- Tortosa

25 ABR- 1 MAY: The Perfomance Corporation 

23-28 MAY: I NEW CREATION I Cobosmika Seed's

25-28 JUL: I Physical Tools I Nunart

30 JUL-2 AGO:<<<< NEW RESEARCH>>>> Dansàneu

3 AGO: I TRADERE SP I Terrats en Cultura

8-12 AGO:I Physical Tools I Menorca en Dansa 

24 AGO: I TRADERE I- Ésdansa

2021:

4-5 FEB: I  Ballant Ballàvem  I Festival La Mínima- Castelló

19-23 FEB:  I TRADERE I  Residence : Obrador-espai de creació

6 MAR:  I Physical Tools I  Nunart-Barcelona

7 MAR: I ÀER- site specific I C.c Teixonera- Quinzena Metropolitana

16-26 MAR: I TRADERE I Residence : Roca Umbert

18 APR: I ÀER I Teatre Principal- Arenys de Mar

23 ABR: I Ballant Ballàvem Llagostera

29 APR: I ÀER- site specific I Circuit Nòmada- Fira Tàrrega- Balaguer

30 APR : I Ballant Ballàvem Biblioteca Marcel.li Domingo- Tortosa

17-28 MAY: I Endless blue I by Cobosmika Seed's with Ignasi Castañé

29 MAYI ÀER I - extract- Sismògraf 

30 MAY: I Endless Blue I  La Gorga- Palamós 

26 JUN: I ÀER-site specific I Circuit Nòmada- Fira Tàrrega- Nilak-Corbera D'ebre.

12-16JUL: video dance workshop- Roca Umbert

14 JUL: I TRADERE SP I Festival Tangent - Barcelona

19-30 JUL: I  TRADERE I Residence: Ballet National de Marseille.

30 JUL: I ÀER - site specificI Circuit Nòmada- Fira Tàrrega- Espluga de Francolí

31 JUL: I TRADERE  SP I Dansàneu

31 JUL: AQUÍ i ARA/ CAMEO I Dansàneu

2-5 AUG : I Physical Tools I Nunart

9-13 AUGI Physical Tools I Menorca en Dansa 

30 AUG- 3 SEPT: I TRADERE I Residence : Centro de Danza Canal- Madrid

19 SEPT:  I TRADERE SP I Castell de Montjuïc- Barcelona

27 SEPT - 2 OCT:  I TRADERE I Residence : PimOff- Milán 

1 OCT: I TRADERE I  work in progress PimOff- Milán

16 OCT:  I TRADERE  SP I  Fira Mediterrània de Manresa- Doble Pase. 

30 OCT: ÀER-  Albert Camús Theater- Menorca

15-16 NOV:  I TRADERE  SP I  Alenya - Francia

13-19 DEC:  I TRADERE I Residencia : Centro de Danza Canal- Madrid

2020

7MAR: I ÀER I Auditori Llinars del Vallès

13 MAR: I ÀER I Barcelona Districte Cultural_Quinzena Metropolitana

20 MAR I ÀER I Barcelona Districte Cultural_Quinzena Metropolitana

22 MAR:  I ÀER I Teatre Principal I Arenys de Mar

4 APR: I ÀER I Barcelona Districte Cultural

17 APR: I ÀER I Barcelona Districte Cultural

16 ABR: I Ballant Ballàvem I Castelló

29 MAY: I Vaivé I Zürich

7 JUN: I Ballant Ballàvem I Vila-real Dansa

10 JUL: I ÀER I Barcelona Districte Cultural

12 JUL: I ÀER I Barcelona Districte Cultural

27-31 JUL: I Physical Tools I Menorca en Dansa

23 SEP: I ÀER I Barcelona Districte Cultural

25 SEP: I ÀER I Barcelona Districte Cultural

17 OCT: I Tradere I Fira Mediterrània de Manresa I Teatro Kursaal

19-23 OCT: I Physical Tools I Dantzagunea- Errenteria

25 OCT: I Ballant Ballàvem I Vila-Real en Dansa

26-30 OCT:  Physical Tools I Descalzhina Danza- Madrid

31 OCT: I Physical Tools I Danza 180º- Madrid

20 NOV: I Ballant Ballàvem I Alcarràs

25 NOV: I Ballant Ballàvem I Masnou

2019

28JAN-1FEB: Physical Tools I Escuela Rogelio Rivel I

15 FEB: Pelegrins I Gran Teatre del Liceu, Foyer ( BCN) choreographer Miquel Barcelona

4-7MAR: Creation Cobosmika Seed's (Palamós) I collaboration con Ignasi Castañé I

8MAR: Ballant Ballàvem I Auditorio de LLinars del Vallès

17MAR: Vaivé I Cocreation Miquel Barcelona I St.Cugat_La Quinzena

25MAR-25ABR: Residence of creation Àer I C.cívico de la Barceloneta

26 APR: I Àer I Work in progress- Sismògraf 2019 ( Olot) I

3MAY: I Pelegrins I Cal Bolet ( Vilafranca del Penedés) Coreographer M.Barcelona

4MAY: Vaivé I Corbera d'Ebre I NILAK I Co-creación con Miquel Barcelona

9MAY: Ballant Ballàvem I Biblioteca de Valls

4JUN: Ballant Ballàvem I Biblioteca Xavier Amorós, Reus

8-9JUN: Vaivé I Vila-Real en Dansa I Co-creation with Miquel Barcelona

10-25JUN: Residence of creation Àer I C.Cívico de la Barceloneta

26-28JUN: Residence Àer I Dansàneu

28 JUN: I Àer I Jardins Castellarnau, Dansàneu

29 JUN: I Àer I Dansàneu 2019 I

29 JUN: I Àer I Castell de Montjuïc ( BCN )

1-12 JUL: Physical Tools I Àrea espai de dansa i creació

8-9 JUL: Physical Tools I nunArt

29 JUL-2 AGO: I Physical Tools+creation I Menorca en Dansa 2019

18-21AGO: I Àer I Residencia Ésdansa I

21AGO: PREMIER ÀER I Ésdansa 2019

16-20 SEP: Physical Tools I Descalzhina I Madrid

4 OCT: I Àer I A cel Obert, Tortosa

6 OCT: I Àer I FiraB, Mallorca

11 OCT: IÀerI Fira Mediterrània de Manresa

12 OCT : I Àer I Onadance I Palamós

24 OCT: I Àer I Festival Dansat, Barcelona

25 OCT: Vaivé I DanSat, Barcelona with M. Barcelona

21 NOV: Centro Cívico la Barceloneta ( BCN)

13 DEC: I Ballant BallàvemI St. Pere de Riudebitlles

2- 19 DEC: I Hiraeth I creation by Cobosmika Seed's Red